Program na duben 2014

Jaro nám klepe na dveře. To se tak vždycky v březnu povídá. Když se podíváme z okna, máme pocit, že na ty dveře pořádně buší a a cpe se dovnitř. Zima ani nepřišla a už je zase někde ve svém vzdáleném zimník království. A co nevidět tu bude duben. Na co se můžete u nás těšit?

4. dubna od 18.00 hod. (což je, pozor, zcela nezvykle pátek!) mezi nás přijde Detektiv Lupa – loutková pohádka pro děti, co se nebojí…  Jen pro vás hraje oblíbené Studio Damúza Praha. Pohádka je pro děti od 4 let. Vstupné 30,- Kč za dítě, doprovod jako vždy zdarma.

Hned ten samý den po pohádce, 4. dubna, u nás zase, jako tradičně každý rok, vypukne Noc s Andersenem. V naší knihovně tak budete moci přespat až do soboty 5. dubna. Ale pozor, Noc s Andersenem je jen pro přihlášené, kdo by se chtěl zúčastnit, musí si včas na dětskem oddělení říci o přihlášku!

V dubnu také přijdou velikonoce. A protože velikonoce skýtají mnoho možností si něco vyrobit, můžete si přijít 11. dubna od 15.00 hod. na Předvelikonoční tvoření. Končit budeme v pět. A nezapomeňte na korunky, budete potřebovat 30,- Kč na materiál.

A pozor, poslední dubnová akce je trochu netradiční. A to proto, že se nekoná přímo u nás v knihovně. 28. dubna jsme si pro vás totiž připravili Výlet po stopách děčínských pověstí na děčínský zámek. Sraz je na betonové lávce před knihovnou v 16.00 hod. S sebou si vezměte fotoaparát, rodiče, prarodiče… a především dobrou náladu. Konec předpokládáme kolem 18.00 hod.