Vím. Víš? Víme! – Václav Čtvrtek: co o něm vím…

Dětské oddělení vyhlašuje další kolo oblíbené vědomostní soutěže Vím. Víš? Víme! A protože na letošní rok vychází 100. výročí narození pana spisovatele Václava Čtvrtka, tak nebylo jiné možnosti, než toto kolo věnovat právě jemu. Kdože to byl Václav Čtvrtek? Inu, pan Čtvrtek byl… Ale to už je vlastně na vás všech, kteří se chcete naší soutěže zúčastnit. Otázky k soutěži si můžete vyzvednout na dětském oddělení během března. Čím dříve přijdete, tím více času budete mít. Protože uzávěrka soutěže je 31. března, tak na to myslete a vaše odpovědi nám nezapomeňte přinést zase zpět na dětské oddělení.

Jak se dozvíte, že jste třeba uspěli? No jednoduše. Přijďte v den narození pana Čtvrtka v pondělí 4. dubna v 16.00 hodin na dětské oddělení, kde proběhne slavnostní vyhlášení a ocenění nejlepších prací.

A pro vás, kteří se nechcete účastnit této soutěže, ale rádi byste si ověřili své vědomosti o panu Čtvrtkovi, tu bude na našich stránkách po celý březen připraven jednoduchý kvíz. Nemusíte se v žádném případě bát ho vyplnit, protože otázky budou věnovány Čtvrtkovým pohádkám, takže tu bude šance i pro menší děti. 🙂