Ohlédnutí za zářím a říjnem 2012

Tak jste si všichni všimli, už od září jsme přestěhovaní v nové knihovně a v plném provozu ku vaší spokojenosti, jak doufáme. A protože ani v nové knihovně nepolevujeme v přípravě různých akcí pro vás, tak se podíváme, co všechno jsme s vámi během uplynulých dvou měsíců podnikli, co všechno jsme vyráběli a koho všeho jsme u nás přivítali.

14. září bylo lehce slavnostní, protože jsme po prvních pár dnech provozu měli první školní návštěvu, první školáky, kterým jsme mohli předvést novou knihovnu. Ovšem ta větší sláva přišla až 22. září, kdy jsme si pro vás nachystali Odpoledne pro celou rodinu plné tvoření, her, divadla, písniček, čtení a dalších radostí. A ačkoliv nás to stálo hodně sil, to, že nás během odpoledne navštívilo kolem pětiset návštěvníků, rozhodně za to úsilí stálo. A poslední zářijovou akcí bylo námořnicky laděné 26. září, kdy jsme malovali lodičky.

Říjen už se u nás nesl ve znamení podzimu a tvoření s paní Beranovou.  5. října jsme ve tvořivé dílně vyráběli tradiční symbol podzimu, draky. A 24. října jsme spolu s družinou vyráběli krásného ježka a muchomůrky. Přijít se na ně můžete podívat na chodbu před dětským oddělením. 😉