Kam na webu při jarních deštích

Venku je ošklivo, kamarádi nechtějí přijít na návštěvu, rozečtená knížka na stole vás dneska nedokáže nalákat, s rodiči si dnes taky karty nezahrajete, pastelky mají ulámané špičky a ořezávátko se někam schovalo. A vrhnout se na učení, to je z těch možností dnes opravdu ta nejhorší. V tom vám padne oko na počítač. Říkáte si, že rodiče určitě zase budou nadávat, že už zase sedíte u toho „zatracenýho krámu“. Ale věřte, že pokud to nebudete přehánět a nebudete u něj trávit několik hodin denně, ale tak hodinku, někdy i dvě nanejvýš, a v ostatním čase se budete věnovat i jiným věcem, i tomu tolik neoblíbenému učení, tak rodiče důvod mít nadávat nebudou. A protože počítač není vždy jen pro učení a někdy je příjemné si prostě jen tak odpočinout, přinášíme vám dnes pár zajímavých tipů na stránky, které jsou určené především vám, dětem.

Alík

http://www.alik.cz

Alík je dětský internetový portál a  je určen především dětem do 13 let (ale můžete se na něm setkat i se staršími kamarády), které si rády hrají, kreslí, dopisují si se svými kamarády a chtějí se neustále dozvídat něco nového. Můžete si na něm jen tak povídat s kamarády z různých konců naší republiky, přispívat svými vlastními články, účastnit se různých soutěží, ptát se na věci, co vás trápí, dozvědět se spoustu zajímavostí a nebo si prostě jenom tak hrát hry, vybarvovat internetové omalovánky či číst pohádky. Zkrátka, Alík je stránka pro všechny zvídavé děti a věřte, že je dokonce lepší než Facebook. 🙂

Kamarádské hry

http://www.kamaradske-hry.cz/

Kamarádské hry, jak už sami vidíte v názvu, je stránka plná her určených hlavně dětem. Hádanky, omalovánky, pexesa, hledání rozdílů, budování různých parků a další a další různé hry.  Najdete tam ovšem i několik pohádek k přečtení.

Dětský web.cz

http://www.detsky-web.cz/index.php

Dětský web.cz je další z webů určených jen vám, dětem. Najdete na něm různé hry, omalovánky, můžete se na něm podívat na nějakou pěknou pohádku, třeba o nezbedném skřítkovi Rákosníčkovi, nebo si nějakou pěknou pohádku pustit večer před spaním.

1 komentář u „Kam na webu při jarních deštích

Komentáře nejsou povoleny.