Den pro dětskou knihu – výzva

Vážení, 27.listopadu se uskuteční v Městské knihovně Děčín již pátý ročník akce „Den pro dětskou knihu“. Každý ročník provází dané téma. Letos jsme se zaměřili na „Vodu“.

Co vše si představíme vysloví – li se voda? Je toho mnoho. My sami jsme tvořeni z velké části z vody. Voda je důležitá pro život jako takový, pro lodní dopravu, ale dokáže i natropit katastrofy. Záleží na šikovnosti vás vyučujících jak se s tématem „srovnáte“ nebo „poperete“. Knihovna se těší na obrázky, povídky a jiné fantastické věci, které vaše děti vytvoří. Toto vše odevzdejte do dětského odd. MK Děčín do 15.11. Všechny práce budou v „Den“ vystaveny po celé budově knihovny a nejlepší odměněny.

Dále budeme moc rádi, když nám nabídnete něco z kulturní šikovnosti vašich dětí. Recitace, hra na hudební nástroj, divadelní představení aj. bude krásné zpestření celé akce. Aktivity všeho druhu vítáme a dáme vám prostor v malém sále knihovny.

Nabízejte a volejte: kubsova@dcknihovna.cz, tel. 412530976, 775872020. To vše do 15. listopadu.

Dne 27.11.2010 od 10,00 hod. – 16,00 hod. přijďte na rodinnou akci plnou soutěží a překvapení do MK Děčín. Informujte děti, rodiče…. Informace o akci získáte v dětském odd. knihovny a na www.dcknihovna.cz.

Děkujeme.