Akce na prosinec 2023

V sobotu 2. prosince se v knihovně koná již tradiční akce Den pro dětskou knihu pro všechny dětské čtenáře a jejich rodiny.

Letos se můžete těšit na swap dětských knih, tvorbu vánočních přáníček, tvůrčí psaní Lucie Palovské, adventní stezku s úkoly, stánek s knihami Kosmas, vánoční výrobky chráněné dílny Domino a divadelně – koncertní vystoupení vánoční kapely Vločky. 📚📖

Nesmíte tu chybět. Těšíme se na vás.

V rámci Dne pro dětskou knihou proběhne zdarma v 11. hodin tvůrčí psaní pro děti.

Dnem pro dětskou knihu však naše přípravy na Vánoce nekončí. Ve středu 13. prosince chystáme na dětském oddělení od půl třetí Povídání o Vánocích, Ježíškovi a o tom, jak se slaví Vánoce jinde na světě. Poté bude ještě následovat výtvarná dílna s názvem Jak vidíš Ježíška ty.

Ani pěkné divadlo v prosinci nemůže chybět. Vánoční pohádka nám již dobře známé Tety Perly s názvem O Ježíškovi nás potěší v sobotu 16. prosince v 10.00. Vzápětí nám přečte původem děčínský autor Rostislav Skřivánek příběh ze své knihy Adventní pohádky.

Kterou pohádku nám asi pan autor vybere a přečte?

Věříme, že vás všechny naše prosincové akce pomůžou příjemně naladit na letošní Vánoce. Krásně si je v pohodě a klidu užijte. Přejeme vám pěkné svátky.