Program na leden 2014

Starý rok nám končí, nový klepe na dveře. A za těmi dveřmi na vás čekají i akce, které si pro vás na dětském oddělení chystáme. Na co se můžete těšit?

Hned první novoroční sobotu 4. ledna budeme vyrábět světýlka ze zavařovacích sklenic. Takže si doma nachystejte nějakou pěknou sklenici a nezapomeňte si ji vzít s sebou. K tomu ještě 20,- Kč na další materiál. Vše začne v  10:00 a skončíme do 12:00.

V pondělí 6. ledna se vydáme na Tříkrálový lampionový průvod. Nachystejte si lampion a sejdeme se na lávce před knihovnou v 18:00.

22. ledna od 13:00 se vydáme po stopách děčínských pověstí z knihy Radka Fridricha a ilustrátorky Jitky Šobrové. Naše putování skončí v 15:00.

Opět pro vás chystáme pohádku. Přijďte tradičně v neděli 26. ledna v 15:00, Divadlo jednoho Edy vám zahraje pohádku O červené karkulce. Po pohádce ale neodcházejte, protože pro vás máme ještě připravené autorské čtení Dagmar Urbánkové z knihy Chlebová lhota zakončené chlebovou výtvarnou dílnou. Vstupné je 30,- za dítě, doprovod zdarma.

Víte, co se děje 30. ledna? Ano, rozdává se vysvědčení. A klidně můžete přijít s vysvědčením do knihovny. Vezměte si svou oblíbenou knihu, budeme si číst… Začátek ve 13:00.