Ohlédnutí od listopadu 2011 do února 2012

Naše pravidelné měsíční ohlédnutí pomocí fotografií z akcí, které jsem pro Vás na dětském oddělení pořádali, se nám tentokrát trochu zabrzdilo, a tak pro Vás máme připravené ohlédnutí za několik posledních měsíců.

2. listopadu 2011 jsme trénovali nanečisto na Den pro dětskou knihu a s dětmi ze školky pátrali po strašidle. 20. prosince 2012 proběhl poslední čtenářský maraton a s ním i vyhlášení nejaktivnějších „maratonců“. 6. ledna letošního roku naší knihovnu navštívili tři králové. 10. ledna proběhlo Nejen čtení, ale hlavně vzpomínka na ilustrátora Zdeňka Milera. 25. ledna jsme si povídali o vílách a ti šikovnější si mohli zkusit i vílu vyrobit. 3. února se konala Tvořivá dílna s paní Novotnou, kde jsme vyráběli bambule z vlny. Další fotky jsou z Jarních prázdnin v knihovně, kdy jsme mimo jiné třeba vyráběli a hráli malé loutkové divadlo. A poslední fotky ukazují, jak vypadaly výstavy o pánech Milerovi a Rudolfovi.