Den pro dětskou knihu

Letos poprvé (od roku 2006) se nemůže konat Den pro dětskou knihu v budově knihovny. Připravili jsme si proto pro vás soutěž, kterou může vyhrát každý.

Oslavte s námi Den pro dětskou knihu tentokrát virtuálně.

Soutěž o členství a exkluzivní knihovnický stahovací PYTEL na záda:

Zadání je jednoduché: vyrob si čtenářský deník a pošli nám jeho fotku.

Zkus to podle návodu, který jsme pro tebe připravili a který najdeš níže na stránce. Při výrobě deníku využij všechen možný tříděný odpad, který doma určitě máte, např. nepoužité listy ze školních sešitů, staré časopisy, dárkový papír apod. Když ti něco nepůjde, popros rodiče, ať ti pomůžou nebo nám napiš o radu.

Až budeš mít deník hotový, zapiš do něj nebo třeba nakresli co právě čteš, deník vyfoť a fotky pošli na náš Facebook nebo na e-mail: vzdelavani@dcknihovna.cz. Ale dej si pozor, ať to stihneš včas, uzávěrka je 18. prosince. Vyhlášení výsledků soutěže bude druhý den, 19. prosince a vše najdeš zde na našem webu a na facebooku knihovny.

Všichni, kteří se zúčastní, vlastnoručně vyrobí a pošlou nám fotografii svého čtenářského deníku, získají rok členství na dětském oddělení zdarma. A navíc, deset nejzajímavějších deníků odměníme naším knihovnickým stahovacím pytlem na záda!

Všem předem děkujeme a těšíme se na vaše deníky.

Návod:

ctenarsky denik
ctenarsky denik
ctenarsky denik
batoh

Inspirace:

ctenarsky denik insipirace
ctenarsky denik insipirace
ctenarsky denik insipirace
ctenarsky denik insipirace