Akce na listopad 2016

DEN PRO DĚTSKOU KNIHU

Všechny příznivce naší knihovny zveme dne 26. listopadu na Den pro dětskou knihu.  Jedná se o první adventní sobotu, kdy již tradičně touto dobou oslavujeme krásu dětského čtení a společně se radujeme z kouzla předvánočního času.

Vše vypukne již v 9 hodin dopoledne. Na chodbách a v učebnách knihovny budou probíhat výtvarné dílny, do kterých se vždy v celou hodinu můžete zapojit a pod vedením lektorek našich výtvarných kurzů si vyrobit  hezkou vánoční dekoraci nebo dáreček.

V 10 hodin přivítáme na dětském oddělení známou a velice oblíbenou spisovatelku Martinu Drijverovou. Ta nám zde připomene řadu skvělých knížek, které již pro děti napsala a jistě také představí i svá nejnovější díla. Určitě se tak můžeme těšit na autorské předčítání z tak trošku strašidelné knihy Duchové na mé lodi i na zajímavosti ze života našeho neslavnějšího panovníka, které paní spisovatelka připomíná v knize Příběhy o Karlu IV.

pribehy-o-k duchove

Ve 14 hodin zahraje divadlo Pohadlo Praha představení Pochodem Ťap.

Čeká nás tedy opravdu pestrý program, máme se na co těšit, tak nezapomeňte dorazit s celou svou rodinou. Nashledanou v knihovně.