Akce na duben

Blíží se nám měsíc duben, měsíc, ve kterém na nás čekají dvě tradiční události, velikonoce a čarodějnická filipojakubská noc. A my pro vás v jejich duchu chystáme různé akce.

Tu první ovšem nechystáme tak zcela my na dětském oddělení, ale naše kolegyně ze vzdělávacího střediska. 5. dubna v 16.00 hodin přijďte na Velikonoční tvoření – malování kraslic voskovou technikou s paní Ing. Andreou Beranovou. Nemusíte chodit sami, můžete s sebou vzít třeba i maminky, babičky nebo i tatínky, budou-li si i oni vyrobit nějakou pěknou kraslici. 😉 Vejce (vařená či vyfoukaná) si vezměte s sebou, vše ostatní je v ceně. Vstup činí 30,- Kč. Nezapomeňte, že akce se koná  v našem vzdělávacím středisku v Divišově ulici, kousek nad knihovnou (bývalý KASS).

Další akce už se konají v naší knihovně. Tou první je 16. dubna zábavné odpoledne na téma Co vím o Zemi? Čekají na vás různé zajímavosti a také soutěže a to na malém sále od 14.00 do 15.00 hodin.

24. dubna už budeme pomalu vyhlížet k čarodějnicím. Od 14.00 do 15.00 hodin tak u nás vypukne Čarodějnický rej aneb Čarodějnické čtení a soutěžení.

A o tři dny později 27. dubna budeme v čarodějnickém tématu pokračovat na naší Čarodějnické tvořivé dílně. Přijďte k nám na dětské oddělení v čase od 15.00 do 16.30 hodin. S sebou si vezměte 20,- Kč na materiál.

Chystáme pro vás také další velký literární a výtvarný soutěžní projekt – Kde končí svět? Budete-li se chtít zúčastnit, sledujte náš web, kde k projektu zveřejníme veškeré informace.

A v našich výstavních prostorách na dětském oddělení si budete moci prohlédnout práce dětí ZŠ a MŠ na výstavě Jaro a Velikonoce.

Těšíme se na vás. 🙂