Akce na březen

Jedno staré úsloví praví: březen, za kamna vlezem. Ale abyste za kamny nemuseli prosedět celý měsíc, máme pro Vás v knihovně na dětském oddělení pár akcí, na které Vás chceme pozvat.

6. března od 14.00 do 15.00 se na Vás opět těší paní Andrea Mlatečková se svou příjemnou hodinkou, kdy  Maminka čte (nejen)  svým dětem.

Určitě každý z Vás má svou oblíbenou knihu. Proto neváhejte a přijďte s ní k nám (nebo si ji u nás půjčte 😉 ) 14. března ve 14.00 na akci Čteme z oblíbených knih aneb Děti čtou dětem.

Jak jsme si všimli, a Vy všichni jistě také, odpolední nedělní pohádky u nás v knihovně mají velký úspěch a vždy máme opravdu „narváno.“ Pozvali jsme tedy k nám Divadlo KAKÁ z Prahy, kteří Vám 17. března od 15.00 zahrají loutkovou pohádku na motivy Hanse Christiana Andersena O ošklivém káčátku. Vstupné je 30,- Kč. Věříme, že ani tentokrát nezůstane na našem dětském oddělení příliš volného místa.

Věřte nebo ne, velikonoce už se zase blíží. Jako každý rok můžete zavítat k nám. Dne 28. března od 9.00 do 11.00 jsme pro Vás naplánovali Velikonoční prázdniny s tvořením a překvapením. Nezapomeňte si s sebou vzít 20,- Kč (na tvoření).

A rádi bychom Vás také upozornili, že na chodbě před dětským oddělením a také přímo na dětském jsme v únoru instalovali nástěnky a můžete se přijít podívat na krásné obrázky zvířat. A v měsíci březnu se na Vás budeme těšit… 🙂

PS: Ještě bychom Vás chtěli upozornit na dvě výtvarné dílny určené dětem a jejich rodičům, které vede paní Andrea Beranová v učebně napravo vedle hlavního vchodu z lávky.

9. 3. 9.00 – 11.00 h JARNÍ PAPÍROVÉ VYSTŘIHOVÁNÍ (PRO RODIČE S DĚTMI). Přijdťe si udělat hezký obrázek do okna, veselé zápichy nebo ozdobné kolíčky… Cena: 30,-.

23. 3. 9.00 – 11.00 h  OBRÁZKOVÝ QUILLING Z PAPÍROVÝCH PROUŽKŮ (PRO RODIČE S DĚTMI). Přijďte si vyrobit obrázek, přáníčko nebo dárkovou tašku technikou lepených spirálek… Cena: 30,-.