Akce na říjen 2024

Po celý měsíc říjen se můžete vydat na další stezku knihovnou. Tentokrát nás skřítek Emil provede podzimním lesem s jeho zvířecími obyvateli.

Ve čtvrtek, který ponese krásné datum 10. 10. se uskuteční další z řady tvořivých dílniček se čtením. Vyslechnete ukázku z knihy “V knihovně je lev” a poté bude následovat výroba zvířátek, které byste chtěli v knihovně potkat. Akce je určena pro děti od 3 let. Začátek je v půl čtvrté na oddělení pro děti a mládež. Tentokrát nepůjdeme na střechu, aby nás to neodfouklo.

Kdopak si knihu půjčí?

Sobotní představení pro nejmenší přináší dopoledne 19. října zajímavé téma. Digitální zamořenost a rovnováhu mezi digitálním a vnějším světem zpracovalo divadlo Nosálci.
Nosálci u nás už hráli skvělé interaktivní představení na téma závislostí, takže se moc těšíme!

A už polož ten mobil! 🙂